Elewacje, piaskowanie i iniekcje

Jesteśmy w stanie odrestaurować zabytkową, zniszczoną elewację nie uszkadzając lica i zachowując naturalną strukturę cegły. Pracujemy pod nadzorem konserwatora zabytków.

Niejednokrotnie zdarza się, że odtworzenie bardzo zniszczonych detali lub całych kompozycji zdobniczych wymaga długotrwałej pracy i czynności wymagających specjalnych umiejętności przy ich wykonywaniu. W celu wykonania zleconych prac zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów oraz działamy w zgodzie z wszelkimi normami i sztuką budowlaną, co przekłada się na gwarancję profesjonalnie wykonanej pracy. Zatrudniamy ludzi o odpowiednich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu.

Główny kierunek działalności firmy to prace z zakresu kompleksowej konserwacji i renowacji obiektów zabytkowych:

 • elewacji ceglanych i kamiennych,
 • elewacji tynkowych z detalem architektonicznym,
 • rekonstrukcje detalu i wystroju architektonicznego,
 • rekonstrukcje elementów architektury wraz z dachami,
 • prace kamieniarskie i brukarskie,

Oferujemy Państwu najwyższą jakość oraz przystępne ceny usług poparte wieloletnią praktyką. Każde zlecenie realizujemy sprawnie, rzetelnie i w wyznaczonym terminie. Dowodem profesjonalizmu naszej ekipy są referencje wykonanych przez nas robót.

Naszym klientom zawsze służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze technologii budowlanych. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego klienta jest naszym priorytetem.

Od kilku lat zajmujemy się również renowacją zabytkowych elewacji. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych metod oraz umożliwiło wykonywanie prac na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie.

Pracujemy na urządzeniach czyszczących ROTEC firmy REMMERS, oraz innych narzędziach firm KRANZLE i WALTER.

Jesteśmy w stanie odrestaurować zabytkową, zniszczoną elewację nie uszkadzając lica i zachowując naturalną strukturę cegły. Pracujemy pod nadzorem konserwatora zabytków.

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksowe remonty i adaptacje obiektów zabytkowych w pełnym zakresie: od prac konstrukcyjno- budowlanych poprzez prace budowlane zewnętrzne, prace konserwatorskie, po prace związane z adaptacją i wykończeniem wnętrz.

Do Naszych specjalności należy zaliczyć remonty elewacji tynkowych, remonty elewacji ceglanych remonty dachów oraz wykonanie izolacji pionowych i poziomych, konserwację budownictwa drewnianego, renowację cegły, renowację kamienia, konserwacje polichromii oraz detali sztukatorskich.

Różnorodne umiejętności i specjalizacje, które posiadają zatrudnione osoby sprawiają, że gwarantujemy najwyższy poziom naszych usług.

 • Kontrola kosztów
 • Zarządzanie jakością
 • Bezpieczeństwo
 • Konstruktywność
 • Koordynacja budowy
 • Zarządzanie kontraktami
 • Bezpieczeństwo pracy