Poznaj nas, współpraca z nam to czysta przyjemność.

PROGEMA istnieje od 1995 roku, rozpoczynając swoją działalność od remontów mieszkań, domów oraz lokali użytkowych w pełnym zakresie wykonywania usług. Z biegiem lat zyskując coraz szersze grono klientów oraz widząc potrzebę rozwoju, postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszej działalności o budownictwo z zakresu użyteczności publicznej. Dziś jesteśmy prężnie działającą firmą, która nie boi się trudnych wyzwań.

Od kilku lat zajmujemy się również renowacją zabytkowych elewacji. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych metod oraz umożliwiło wykonywanie prac na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie.

Pracujemy na urządzeniach czyszczących ROTEC firmy REMMERS, oraz innych narzędziach firm KRANZLE i WALTER.

Jesteśmy w stanie odrestaurować zabytkową, zniszczoną elewację nie uszkadzając lica i zachowując naturalną strukturę cegły. Pracujemy pod nadzorem konserwatora zabytków.

Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji począwszy od pomiarów geodezyjnych i wykopów po końcowy odbiór techniczny wraz z audytem energetycznym.

W swojej ofercie świadczymy również usługi wynajmu rusztowań firmy LAYHER.

Nasze podejście

Naszym klientom zawsze służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze technologii budowlanych. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego klienta jest naszym priorytetem.

Oferujemy Państwu najwyższą jakość oraz przystępne ceny usług poparte wieloletnią praktyką. Każde zlecenie realizujemy sprawnie, rzetelnie i w wyznaczonym terminie. Dowodem profesjonalizmu naszej ekipy są referencje wykonanych przez nas robót.

Wypożyczalnia rusztowań

Rusztowania charakteryzują się dużą stabilnością. Są odporne na działanie czynników zewnętrznych i pogodowych, gwarantujące bezpieczeństwo i pozytywne wyniki kontroli budowlanych.

Wykończenie wnętrz

W zakres naszych usług wchodzą wszystkie prace niezbędne przy remontach i wykończeniach wnętrz, w tym instalacje oraz zakup i transport materiałów, jak również wywóz śmieci, gruzu i inne prace porządkowe.

Hydraulika

Wykonujemy instalacje hydrauliczną zgodnie z założeniami planu projektu dbając o najmniejsze szczegóły.