Sustainable Construction – Building Confidence Based on a Foundation of Trust.

Wykonujemy instalacje elektryczne w mieszkaniach, domach, obiektach przemysłowych. Dzięki nim każdy budynek zyskuje na funkcjonalności.

Zajmujemy się również budową oraz modernizacjami sieci niskiego napięcia, dzięki nim prąd dociera do gniazdek w domach i firmach naszych klientów.

Oferujemy niezawodne instalacje dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań.
Naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta, wysoka jakość świadczonych usług oraz terminowe wykonanie powierzonych nam zadań.
Jakość, profesjonalizm, solidność – tworzymy dla Ciebie

Współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi, zarządcami nieruchomości, spółdzielniami mieszkaniowymi. Naprawiamy i serwisujemy instalacje w blokach, domach i mieszkaniach. Nasza firma elektryczna zdobyła sobie uznanie i renomę w Krakowie, dzięki czemu ludzie nas sobie polecają, możemy się cieszyć, że mamy stałych klientów, którzy do każdej awarii instalacji elektrycznej wzywają właśnie nas.

Oferujemy Państwu najwyższą jakość oraz przystępne ceny usług poparte wieloletnią praktyką. Każde zlecenie realizujemy sprawnie, rzetelnie i w wyznaczonym terminie. Dowodem profesjonalizmu naszej ekipy są referencje wykonanych przez nas robót.

Naszym klientom zawsze służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze technologii budowlanych. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego klienta jest naszym priorytetem.

  • Kontrola kosztów
  • Zarządzanie jakością
  • Bezpieczeństwo
  • Konstruktywność
  • Koordynacja budowy
  • Zarządzanie kontraktami
  • Bezpieczeństwo pracy